• Приймальня директора:
  • 22-6-55

Антикорупційна

програма

Комунальне підприємство «Славутич-Водоканал» на підставі Законів України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014, «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», розробило і впровадило Антикорупційну програму на підприємстві.

Документ встановлює комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності КП «Славутич-Водоканал» і поширюється на всіх працівників підприємства.

Розробка Антикорупційної програми є кроком КП «Славутич-Водоканал» у створенні антикорупційного середовища в діяльності підприємства, забезпеченні безумовного дотримання вимог та обмежень законодавства з питань протидії корупції всіма працівниками підприємства.

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами і працівниками КП «Славутич-Водоканал» та його структурних підрозділів, Ви можете відправити повідомлення про це на електронну адресу: office@vodaslav.com.ua

Для більш детального вивчення ситуації та всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо Вам вказати інформацію про себе і свої контактні дані: для того, аби ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

При цьому повідомлення буде розглядатися, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, що містять наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб і працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Для ознайомлення перейдіть за посиланням: Антикорупційна програма КП "Славутич-Водокал"

 

Про нас

КП «СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ» створенено з метою забезпечення виконання міських та загальнодержавних заходів з реформування, розвитку та утримання житлово - комунального господарства, здійснення діяльності в сфері централізованого водопостачання та водовідведення... Читати далі...

  Hosting Ukraine

Контакти

Київский квартал, 10,
м.Славутич, Київська обл.,
Україна, 07101

Приймальня: (04579) 22-6-55
Аварійна: 1581, (04579) 2-28-16