• Приймальня директора:
  • 22-6-55

Лабораторні

дослідження

Перед використанням води з нової свердловини або колодязя рекомендуємо перевірити її на відповідність державним стандартам якості. Лабораторне дослідження дозволить зробити висновок про придатність або непридатність води для вживання.

Відбір проби, а також наступне її зберігання, транспортування, підготовка проби до аналізу та аналітична робота з нею проводиться виключно фахівцями нашого підприємства з дотриманням вимог відповідних Державних санітарних норм і правил. Зразки води, самостійно відібрані та привезені абонентом, до проведення аналізів не допускаються.

За заявами фізичних осіб ХІМІКО-АНАЛІТИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ КП «Славутич-Водоканал» виконує дослідження проб природної та питної води на платній основі, з будь-якого джерела водопостачання, що вас цікавить.

Про нас

КП «СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ» створенено з метою забезпечення виконання міських та загальнодержавних заходів з реформування, розвитку та утримання житлово - комунального господарства, здійснення діяльності в сфері централізованого водопостачання та водовідведення... Читати далі...

  Hosting Ukraine

Контакти

Київский квартал, 10,
м.Славутич, Київська обл.,
Україна, 07101

Приймальня: (04579) 22-6-55
Аварійна: 1581, (04579) 2-28-16